10 טיפים לעיצוב פינת אוכל בסטייל

10 טיפים לעיצוב פינת אוכל בסטייל
5 בדצמבר 2018

 

פינת האוכל יכולה להיות אך ורק פונקציונאלית, אבל בתוך תוכנו אנו מאמינים שהיא כל כך הרבה מעבר לזה.
ראשית, היא המקום שבו… אוכלים, וככזה היא עמוסה בצבעים, ריחות וטקסטורות; שנית, היא מקום מפגש של רגש ולב ואהבה.
לכן, אין סיבה שכל המשמעויות הפנימיות והנפלאות הללו לא יבואו לידי ביטוי בנראות החיצונית שלה.

אז איך מעצבים את פינת האוכל, כך שהיא תשקף בדיוק את מה שאנו מרגישים כלפיה? לפניכם 10 טיפים שיגרמו לכם להתאהב באוכל מחדש:

  1. שלבו כיסאות מסוגים שונים, אך בצבע זהה; או לחילופין, כסאות מאותו הסוג, אך בצבעים מגוונים. מדובר על בחירה עיצובית המבטאת את היותכם מתוחכמים ללא כל מאמץ.

  2. הניחו על השולחן מגש ועליו עציץ, נר וואזה ואתם מסודרים - זוהי שיקיות במיטבה.

  3. בצידו האחד של השולחן, במקום כסאות, שלבו ספסל - גם חסכתם מקום וגם הלכתם על הטרנד הכי מדליק העונה.

  4. הצמידו ויטרינה לאחד הקירות המקיפים את פינת האוכל והניחו בתוכה את כלי האוכל היפים ביותר שלכם. אלו יוסיפו צבע ועניין למתרחש

  5. הניחו שטיח מתחת לפינת האוכל ובכך תחממו אותה. כן, כן, בעבר זה נשמע מופרך, אבל זוהי אחת האמירות העיצוביות הכי עכשוויות שתתקלו בהן. רצוי רק לבחור שטיח שניתן לניקוי בקלות.

  6. שלבו בין מודרני לוינטג' לתעשייתי. החוויות שקורות בפינת האוכל הן אקלקטיות כל כך, כך שאין שום סיבה שהעיצוב שלה יהיה בקו אחיד.

  7. הוסיפו כריות, כריות, ועוד כריות. בין אם על הכסאות ובין אם על הספסל, בצבעים חמים או אפורים, הן נפלאות בלייצר תחושה רכה של בית.

  8. תנו לפינת האוכל מקום של כבוד והדביקו טפט על הקיר המרכזי שלצידו ממוקמת. זה יהפוך את חווית הארוחה שלכם למעניינת הרבה יותר.

  9. ותרו על סט אחיד של כלים, וצרו הגשה מרעננת ומעניינת באמצעות שילובים של טקסטורות וחומרים, חלק ומקושקש. זו לגמרי הדרך הקלה לקריצה עיצובית. 

  10. בחרו גופי תאורה בעלי נוכחות, כאלו שיעשו עבודה טובה בלהאיר גם את השולחן וגם את העיצוב הנפלא שיצרתם באמצעות הטיפים שלנו.

בכדי ליצור עיצוב מדליק לפינת האוכל ולהפוך אותה ליותר מהמקום שאוכלים בו, יישמו לפחות שלושה מהטיפים שהצענו לכם. סיימתם לבחור את כל הפריטים הנחוצים לכם מאיקאה? בטוחים שעכשיו פינת האוכל שלכם הולכת להיראות בדיוק כפי שדמיינתם? עכשיו כל שנותר הוא להזמין אותם מהאתר שלנו, להזין כתובת למשלוח ולהעמיד את הסירים על האש. אנחנו בדרך!