5 רעיונות שיהפכו דירה קטנה לגדולה

5 רעיונות שיהפכו דירה קטנה לגדולה
24 בנובמבר 2019

 

תנו לנו להפריך לכם תאוריה - עיצוב של דירה קטנה לא חייב להיצמד לכללי ברזל נוקשים. למעשה, אין דרך אחת ויחידה בכדי לעצב דירה קטנה באופן "נכון".
מניסיוננו, העניין אמנם דורש לא מעט מחשבה ותכנון, אבל מרווח עשייה - יש; אופציות מגוונות - יש; ואפילו קיר בצבע כהה שנוגד את כל המוסכמות - יש.

הצלחנו לסקרן אתכם? קראו בעיון את הכללים שלנו לעיצוב דירה קטנה, והתכוננו להתרגש מכך שגם אתם תוכלו לממש את הפנטזיות שחלמתן עליהן עבור המקום לו אתם קוראים "בית".

מראות

מראות על הקירות, מראות גדולות, מראות לרוחב, קיר של מראות בגדלים שונים. כפי שהבנתם, מראות מומלצות ביותר בדירות קטנות. זאת בעיקר משום שהן מייצרות אשליה אופטית של עומק, ובכך נותנות תחושה שהחלל רחב בהרבה ממה שהוא באמת.

אחסון

יחידות אחסון גבוהות יתנו לכם יותר שטח רצפה לדרוך עליו ויפחיתו את תחושת העומס. אנו מציעים לבחור ביחידות אחסון בצבע הקיר, מה שיביא לתחושת המשכיות של החלל ולא לחוויה שיש בו הרבה מכפי שהוא אמור להכיל; ואם באחסון עסקינן, הידעתם שלאיקאה יש מסגרות מיטה עם תאי אחסון שמושלמים למטרה לשמה נתכנסו?

 

 

מודולריות

פריטים שיכולים להיות גם וגם, כך שהפונקציונאליות שלהם ניתנת להחלפה בהתאם לצרכים או למצב הרוח, יהיו מושלמים עבורכם! דוגמא נפלאה היא כסא-כורסא, שישמש אתכם גם בישיבה לצד שולחן האוכל, וגם כפתרון ישיבה נוח כשתרצו לארח חברים לקפה ועוגה בסלון.

אור

אנחנו תמיד בעד להכניס אור הביתה, אור הוא חיים ומציאות ושלווה. אם החלל בו אתם מתגוררים לא עולה על גדותיו מרוב חלונות, פשוט היכנסו דרכנו לאתר איקאה ובחרו גופי תאורה מלאכותיים כאוות נפשכם. הקפידו שגופי התאורה יהיו כמה שיותר קרובים לתקרה ובצבעים בהירים.

קירות

בטח שמעתם לא פעם שבדירה קטנה הקירות צריכים להיות בהירים בהירים, שלא לומר לבנים בלבד. אז תתפלאו, אנחנו אמנם ידועים בנכונותו לשבור מוסכמות, אבל נסו אותנו ולא תצטערו - צבעו קיר אחד בצבע כהה והביטו וראו כיצד החלל מקבל עומק לפתע.

 

חשבתם שלא תוכלו לעצב את דירת חלומותיכם רק משום שהיא קטנטנה? אז חשבתם. שמחים שבעזרת הרעיונות שהעלנו, הפנטזיה הפכה בן רגע למציאות אפשרית. אגב, גם להזמין את הפריטים אונליין דרך האתר שלנו ולקבל אותם הישר הביתה, זו לחלוטין פנטזייה ברת הגשמה.