ציורי ילדים - מה עושים איתם?

ציורי ילדים - מה עושים איתם?
12 ביוני 2019

 

אנחנו בטוחים שאם נתחיל למנות את כל הציורים שהילדים הביאו איתם מהגן רק בשנה האחרונה, נסיים את הספירה כשהם יסיימו תיכון. אז נכון, הם אולי לא יזכרו היום את מה שציירו אתמול, כך שהפח עשוי להיות פתרון פלאים, אבל בכל זאת יש כמה יצירות ששווה להיזכר בהן כשתחל ההרשמה לבצלאל.
לפניכם 4 פתרונות יצירתיים ומדליקים שגם יעלו חיוך על פניכם, וגם יגרמו להתרגשות קלה בבטן בכל פעם שתיכנסו לחדר הילדים:

 

1. מסגור ותלייה 

רכשו מסגרות בצבעים מגוונים או בצבע אחיד; בגודל זהה, או בגדלים שונים, והכניסו לתוכן את הציורים. את התמונות תלו ברחבי החדר או התבייתו על קיר אחד ותלו עליו את כולן באופן אקראי.
מדובר על יצירת אמנות של ממש, שתסב אושר וגאווה לילדים, והרי כל שאנחנו רוצים הוא לראותם מאושרים.

2. מסגור והעמדה על מדף

חפשו באתר איקאה אונליין את מדף התמונות, שיהיה חלק אינטגרלי מסעיף זה. מסגרו חלק מציורי הילדים במסגרות בגדלים שונים, הניחו אותן על המדף, והרי לכם גם פתרון פונקציונאלי וגם שיקי להפליא באותה העת.

 

 

3. תלייה על לוח

לוח המודעות הוא כבר מזמן פריט חובה בכל בית, ולא נראה כי הטרנד יחלוף מעולמנו במהרה. האפשרויות מגוונות - מלוח מודעות ממתכת עם קליפסים, ללוח מגנטים, ועד ללוח שילוב מחורץ. תלו את הציורים as is על הלוח, והוסיפו לצידם, על נייר צבעוני, ציטוטים חמודים שהילדים אמרו. לא תאמינו עד כמה תתענגו כשתזכרו במחזה היצירתי והאישי הזה בעוד שנים מהיום.

4. תלייה על מוט וילון

חברו לקיר מוט וילון ותלו עליו באמצעות קולבים בעלי קליפסים את הציורים, כשתמיד תחזיקו בידיעה שבעקבות המספר ההולך וגדל של ציורים, תאלצו להרחיב את המוט עם הזמן. היות ומדובר על תערוכת אמנות לכל דבר, ניתן להחליף אחת לכמה זמן את מלאי הציורים המוצג בה.

 

אין לנו ספק שמעבר לפתרון האחסון הפרקטי עבור הציורים של ילדיכם, זוהי הזדמנות פז לעשות איתם משהו יצירתי תוך לימוד חוויתי של מהי בחירה וכיצד מבצעים אותה.
ידוע לנו שיש מלאי בלתי נדלה של ציורים, מה שעשוי לגרום לסחיבות והסתובבויות מיותרות. לכן, הזמינו דרכנו באיקאה אונליין את הפריטים הנחוצים ליצירה המשותפת, וקראו לנו להובלה חד-פעמית ומהירה עד הבית.