מארון מבולגן למסודר ב- 3 צעדים פשוטים

מארון מבולגן למסודר ב- 3 צעדים פשוטים
12 בנובמבר 2015

 

מכירים את האנשים האלו שהארון שלהם מסודר פלאים? שמקפלים את הבגדים טיפ טופ ומסדרים אותם לפי צבעים, מאז שהיו כל חייהם מוכרים בחנות בוטיק בפאריס? אז אם אתם דווקא מאלו שמסתכלים עליהם כחוצנים שהגיעו לכאן מכוכב אחר, אבל עמוק בפנים אתם מתים מקנאה, הכתבה הזו היא בדיוק בשבילכם.
נכון, ללמד אתכם להיות מתוקתקים ולא להשאיר את הבגדים שפשטתם מהיום שעבר על הכסא בסלון, כנראה לא נצליח; אבל לפחות נלך איתכם יד ביד, בכמה צעדים פשוטים, בדרך הפתלתלה לקבלת ארון מסודר.

צעד #1

בצער, כאב ויגון, אתם מוזמנים להיפרד מכל בגד או חפץ שתופס מקום בארון, אך לא משרת אתכם עוד. החולצה מהתיכון, המתנה מהאקס וכן, גם הג'ינס שלא עולה עליכם כבר 3 עונות. בגדים שתאלצו להיפתר מהם והם במצב טוב, שימו בשקית ואותה הניחו על יד הדלת. כשתצאו מהבית, קחו איתכם את השקית והעבירו אותה לתרומה.

 

 

צעד #2

הפרידו את הבגדים לפי עונות ולאחר מכן מיינו אותם לפי קטגוריות. תוכלו לבחור בקטגוריה לפי צבע מסוים, שימוש (עבודה, יציאות, לאנצ' בשישי עם חברים, מסיבות קוקטייל על יאכטה, וכדומה), או סוג הבגד (חולצות מכופתרות, סריגים, חולצות כותנה, וכו'). החליטו אילו בגדים הולכים לתלייה ואילו לקיפול, והכניסו אותם יפה יפה כמו חיילים טובים בחזרה לארון.

צעד #3

זה הרגע בו אתם הולכים להמם את עצמכם בכך שתבינו שהארון שלכם יכול להכיל הרבה מעבר למה שהיה לכם נדמה. איקאה הרי אלופה בפתרונות אחסון לפנים הארון - תיבות אחסון וקופסאות אחסון עם תאים או בלי ומתלים עם תאי אחסון. הכניסו אליהם את כל האביזרים שלרוב מסתובבים חופשי (חופשי מדי), כמו תחתונים, גרביים, חזיות וחגורות. אם התאהבתם עכשיו באיקאה מחדש, אנחנו ממש מבינים לליבכם.

 

עכשיו סגרו את הארון, פתחו אותו, חטפו שוק, סגרו אותו שוב ושוב פתחו. כן, כן, הוא לגמרי שלכם, ועשיתם זאת ללא עזרה של שום ישות גלקטית. כעת רק נותר לשמור על הסדר הקיים ולזכור שתמיד, אבל תמיד תוכלו להוסיף לארונות איקאה מגירות, מדפים וווי תלייה, בכדי להתמודד עם החלל שנותר לאחר הסדר המופתי שהתרחש בהם.