איך לעצב חדר רחצה?

איך לעצב חדר רחצה
28 בינואר 2016

 

דמיינו לכם בוקר בו אתם קמים ביקיצה טבעית ורגועה, מתפנקים במיטה, מגיעים לחדר הרחצה וממלאים אמבטית קצף מפנקת, ואז יוצאים ממנה הישר אל קערת מוזלי של פירות טריים.
על מי אנחנו עובדים? הבקרים שלנו לא יכולים להיראות ככה אפילו בדמיון. אבל… הרוגע והשלווה הנחוצים לנו, בהחלט יכולים לקבל ביטוי בחלל הבית אותו אנו פוקדים בוקר וערב - חדר הרחצה, שלעיצובו השפעה של ממש על מהלך היום ועל איכות השינה.

עיצוב חדר רחצה מרגיע הוא פשוט למדי, בוודאי אם נכנסים דרך האתר שלנו לאיקאה אונליין ובוחרים את המוצרים שעושים לכם נעים בבטן. כיצד תדעו אילו מוצרים? יישמו את הטיפים שלנו והדרך לרגיעה מובטחת.

 

צבע

בחרו במוצרים בהירים, שעושים שקט בראש וטוב בלב. לבנים, קרמים, בז'ים ואפורים בהירים למיניהם יהיו נפלאים למטרה זו. צבעי עץ בהירים גם הם אופציה מצויינת, היות והם מייצרים תחושה של חיבור לטבע ולקרקע ומקנים חווית יציבות למהלך היום.

 

אחסון

כשיש בלאגן בעין יש בלאגן בפנים. במקום להעמיד את כל הפיצ'פקס, הקרמים והפרפומריה על השיש, רכשו קופסאות או סלסילות מעוצבות וסדרו בהן את החפצים לפי קטגוריות. גם השטח שמתחת לכיור הוא מקום אחסון אולטימיבי. תוכלו להעמיד בו ארונית סגורה או פתוחה, וגם שם, הקפידו לסדר את חפצי החלל בכלי אחסון יפים.

 

אביזרים פרקטיים

אנו נוהגים לזלזל באביזרים כמו הכלי למברשת השיניים, הסבוניה, מברשת האסלה ובוודאי שפח האשפה. הקשיבו לנו - לא עוד. התייחסו אליהם כאל פריט עיצובי לכל דבר, שהוא חלק אינטגרלי מהחלל, ותחזו בהבדל. רק כשכל כולו של החלל הרמוני האווירה בו תהיה מדויקת לכם.

 

איך לעצב חדר רחצה

 

אביזרי אווירה

אביזרים כמו נרות, עציצים ומפיצי ריח מקנים לחלל הרחצה נגיעה אישית, שאומרת שהוא המקום הבטוח שלכם בדיוק כפי שאתם צריכים אותו. המלצה חמה שלנו - לפחות פעם בשבוע כבו חלק מהאורות והדליקו את הנרות כשאתם מתקלחים, תחושת פינוק מובטחת!

 

אז מה למדנו? איזון, הרמוניה, ביטחון ושלווה הם מצרך חשוב כל כך לחדר הרחצה, ולמעשה לתחילתו ולסגירתו של היום שלנו.
המשכיות של תחושת הרגיעה יכולה לקרות כשמזמינים את כל הפריטים הנחוצים לכם אונליין, במקום להיכנס לאוטו, לנסוע בפקקים ולהסתובב בחנות.
רוצים למקסם אותה? היכנסו לאיקאה אונליין דרך האתר שלנו, בחרו פריטים והזמינו הובלה עד הבית :)