עיצוב משרד שמרגיש כמו בית

עיצוב משרד שמרגיש כמו בית
15 בינואר 2017

 

אנו קמים כל בוקר, יוצאים למשרד, חוזרים ממנו ונותר לנו רק מעט זמן לעצמנו, הולכים לישון וחוזר חלילה. אז בימים בהם המשרד הפך לביתנו השני, כדאי ואף רצוי לעצב אותו בהתאם להיותו המקום בו אנו מבלים את מירב זמננו. האתגר הגדול הוא לעצב אותו בצורה פונקציונאלית למדי, מבלי לשכוח את הפרטים הקטנים שהופכים אותו למקום שלא נרצה לברוח ממנו עוד לפני שהגענו אליו.

הקשיבו לטיפים שלנו ומהר מאוד תמצאו את עצמכם מגיעים שמחים וטובי לבב למשרד. ולא רק זה, יש בונוס כפול ומכופל - הלקוחות פוטנציאליים יתלהבו וימהרו לסגור איתכם עסקה, ובנוסף, העובדים יחתימו כרטיס לשעות נוספות.

 

ריהוט משרדי

בעבר ריהוט משרדי נודע ככבד ומשמים, אך לא עוד! תנו לנו לחלוק איתכם סוד - פריטים מעוצבים ויפים למשרד יכולים להיות גם פונקציונאליים. לא מאמינים לנו? היכנסו לעמוד הריהוט המשרדי באתר איקאה אונליין, תחוו הלם מהמגוון הטרנדי והנפלא, וחזרו להודות לנו.

תאורה

אנחנו לא רוצים שהעובדים שלנו יתנהלו במשרד חשוך וחסר חיים. הדגישו את הנושא הכה חשוב הזה על ידי בחירה של גופי תאורה מעוצבים שמספקים כמות יפה של אור. הקפידו על משחקים של אור וצל וראו כיצד לפתע המספרים נראים טוב יותר.

 

ריהוט משרדי

 

אחסון

הגיע הזמן להילחם בחזרה בניירת. נכון, היא עשויה להיות תוקפנית, אך ראוי שנחזיר בה מלחמה הגונה, ואת זאת נוכל לעשות רק בעזרת פתרונות אחסון מתאימים. יחידות מגירות וארגוניות למיניהן מתפקדות כגנרלים שלכם. עכשיו רק נותר לחלק את הפקודה.

מסר
מילים יעבירו נפלא את המסר של העסק ללקוחות, אך אם הם לא יחושו אותו בחלל בו הם פוגשים אתכם, הם לא יבינו אותו לעומקו. חשבו על צבעים ואביזרים שמייצגים את שאתם רוצים לומר - האם הם חזקים או רכים? בצבעים עזים או בהירים? מחומרים גסים או עדינים? ואל תשכחו, אמנות שתלויה על קיר מרכזי יש בה כוח לומר את שהפה לא יוכל לדבר.

 

 

פינת המתנה

אנחנו רוצים שהלקוחות ירגישו בבית, כלומר - רצויים. פנקו אותם בספה יפה, מתחתיה הניחו שטיח, ולצידה הוסיפו שולחן קפה צבעוני ועליו עציץ. אין כמו להיכנס למקום כשהתחושה הראשונית היא שהשקיעו בו מחשבה רק כדי שיהיה לנו נעים.

 

מה עכשיו? אפשרו לנו לאפשר לכם להתרכז בדד-ליינים, מצגות, פגישות ומה שביניהם - התיישבו בנחת מול הלפטופ, היכנסו דרכנו לאיקאה אונליין, בחרו את הפריטים בהם חשקה נפשכם, והזמינו הובלה עד המשרד.